Jedlé nádobí na oslavy i na cesty

Také si ze svého dětství pamatujete jedlý papír, který se kupoval v cukrárnách nebo pekárnách? Původně byl sice určen pro zdobení dortů, ale děti si tento produkt natolik zamilovaly, že se stal součástí jejich jídelníčku.

174_banner-1364x1024-kombinace-02

 • V současné době můžete své děti překvapit mnohem více.
 • Uspořádat jim například oslavu narozenin s pomocí jedlého nádobí.

Co může být větší zábavou nežli po skončení dětské párty schroupat talíře, brčka i kelímky. Jedlé nádobí je vyrobeno ze 100 % přírodních surovin. Nemusíte se tedy obávat o zdraví svých ratolestí. Naopak. Veškeré produkty, které jsou na výrobu použity, jsou z oblasti zdravé výživy.

 • Jedlým nádobím se vlastně získají hned tři výhody.

  1. Vaše děti budou nadšené a sklidí od svých kamarádů obdiv. Což je vždy v dětském světě žádané.
  2. Vy si ušetříte práci s odklízením a mytím hromady špinavého nádobí. A také ušetříte vodu a čistící prostředky.
  3. Životní prostředí vám poděkuje za to, že do něho nedáváte další zbytečné plasty.

O pitný režim svých dětí už se musíte obávat

Je jasné, že není možné využít jedlé nádobí každodenně a v každé situaci. Občasné nebo i pravidelné zpestření je ale určitě dobrým nápadem. Tento nápad se hodí především na pikniky v přírodě a na výlety.

 • Nosit s sebou kelímky, talíře a další nezbytnosti na delší túru je jistě nepříjemné.
 • Pokud budete používat jedlé nádobí, mezi které patří i jedlé kelímky, pak se vám vaše batohy budou s každou svačinou stávat lehčí a lehčí.

87_bez-nazvu66

A dětem nezapomeňte vzít s sebou jedlá brčka. Uvidíte, jak snadno je přimějete, aby dodržovaly na cestách pitný režim. Pít brčkem, které po posledním doušku mohou sníst, je v dětském světě prostě dokonalé. Navíc naučíte své děti ohleduplnosti k přírodě. Nebudete muset totiž řešit, kam s případnými odpadky a kterou studánku či potůček znečistíte umytím nádobí.