Plánujete velkolepou oslavnou či podpůrnou akci a očekáváte účast dětí?

Chcete, aby se děti dobře bavily?

Plánujete velkolepou oslavnou či podpůrnou akci a očekáváte účast dětí?

Chcete, aby se děti dobře bavily? Firma Velká dobrodružství pro děti vás a vašich přátel, zaměstnanců, podpůrců či účastníků Vámi pořádané akce připraví nezapomenutelný pohádkový zážitek – cestu za pokladem v pohádkovém lese!

A nemusíte se bát, nepůjde o pár lístečků s nudnými úkoly, po jejichž splnění vám otrávený vodník s nepřiléhající parukou dá lízátko – firma Velká dobrodružství si na přípravě skutečně zábavného programu pro děti dává doopravdy záležet. Nachystáme pro Vás pohádkový les plný dobrodružství a překvapení. Na cestě pohádkovým lesem můžete očekávat princenzy, ježibaby, čerty, vodníky a další pohádkové bytosti, předváděné herci v nádherných kostýmech. Herci s dětmi navíc interagují, a tak podle popisu své role a chování dětí mohou povzbudit, pochválit nebo i třeba postrašit. Navíc jsme pro cestu za pokladem pohádkovým lesem schopni zajistit i další rekvizity, které ještě více oživí celou akci a zaujmou dětské návštěvníky, kteří je mohou dostat třeba jako odměnu za splnění úkolu (například zlaťáky).


</div>

<p>
Cestu za pokladem pohádkovým lesem pro vás nachystáme po domluvě na kterémkoliv místě České republiky. Stačí nám zavolat nebo nás jinak kontaktovat a domluvit podrobnosti akce, především co od nás očekáváte a co my k zajištění spokojenosti vás i vašich dětských návštěvníků potřebujeme. Příběhů pohádkového lesa a s nimi spojených dobrodružství máme předpřipravených hned několik variant, po domluvě vybereme nejvhodnější možnost. Náročnost organizování a s tím spojených záležitostí se samozřejmě odvíjí i od počtu dětských návštěvníků, proto je dobré, abyste nám mohli předem sdělit alespoň přibližný odhad, kolik dětí cestu za pokladem v pohádkovém lese podnikne. Počet dětí není nijak omezen, ale z organizačních důvodů je vhodný alespoň přibližný odhad.</p>

            <div class=
Plánujete velkolepou oslavnou či podpůrnou akci a očekáváte účast dětí?
4 (80%)1
300x300tikiri.jpg